Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

213
  1. 15.Про затвердження Програми щодо матеріально – технічного забезпечення Обухівської міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області поза виборчим процесом місцевих виборів.
  2. 16. Про затвердження Положення про акти обстеження та інші документи, що складають депутати і уповноважені особи міської ради.
  3. 17.Про внесення змін до кошторису «Міської цільової Програми співробітництва Обухівської міської ради з організаціями Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування та іншими організаціями на 2021 рік» (з наступними змінами).
  4. 30. Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Обухівської міської територіальної громади.
  5. 31.Про внесення змін до рішення Обухівської міської ради Київської області від 03.12.2020 №27-1- (ІІ пленарне) – VІІІ «Про затвердження Плану діяльності з підготовки та затвердження регуляторних актів у сфері господарської діяльності Обухівської міської об’єднаної територіальної громади Київської області на 2021 рік».
  6. 32. Про утворення комісії з питань перегляду діючих регуляторних актів на території Обухівської міської територіальної громади Київської області та затвердження Порядку роботи комісії.