Порядок денний постійної комісії з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження, транспорту, благоустрою, будівництва та архітектури

359

Порядок денний постійної комісії 13 сесії Обухівської міської ради 30.07.2021 р.

1. 10.Про передачу в оренду нерухомого майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради та належить до комунальної власності Обухівської міської територіальної громади, яка знаходиться за адресою: с. Перше Травня, вул. П. Гудима,23 та с. Копачів, вул. Центральна 22/1, Обухівський район, Київська область, без проведення аукціону.(КБ)
2. 12.Про внесення змін до «комплексної Програми утримання та розвитку вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2021-2025 роки».(КБ)
3. 13.Про внесення змін до «комплексної Програми з питань будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів комунальної власності Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2021-2025 роки».(КБ)
4. 14.Про внесення змін до кошторису Програми з питань благоустрою на території Обухівської міської територіальної громади на 2021 рік (з наступними змінами).(КБ)
5. 15.Про внесення змін до Програми енергозбереження і енергоефективності та реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Обухівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки (з наступними змінами).(КБ)
6. 16.Про внесення змін до Програми співфінансування робіт з реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення багатоквартирних житлових будинків Обухівської міської територіальної громади на 2021 –2025 роки (з наступними змінами).(КБ)
7. 17.Про внесення змін до цільової Програми сприяння створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Обухівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.(КБ)
8. 18.Про надання дозволу Комунальному підприємству Обухівської міської ради «Обухівтеплотрансбуд» на списання з баланс підприємства основних засобів.(К)
9. 19.Про надання згоди на прийняття газових мереж з державної власності до комунальної власності Обухівської міської територіальної громади. (К)
10. 20.Про передачу в оперативне управління та на баланс комунальному закладу Обухівської міської ради “Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” необоротних активів. (К)
11. 21.Про передачу в оперативне управління та на баланс відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області транспортного засобу.(К)
12. 22.Про вилучення з оперативного управління відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області приміщень по вулиці Малишка,6. (К)
13. 23.Про внесення змін до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища на території Обухівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.(ЗБК)
14. 27.Про розгляд електронної петиції щодо збереження і відновлення ставу на території Обухівської міської територіальної громади, який розташований поблизу мікрорайону Яблуневий.(ЗБК)