Порядок денний постійної комісії з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження, транспорту, благоустрою, будівництва та архітектури

332

Проект порядку денного 11 сесії Обухівської міської ради 24.06.2021 р.

1. Про встановлення ставок земельного податку на території Обухівської міської територіальної громади Київської області.
2. Про затвердження Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності Обухівської міської територіальної громади.
3. Про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Обухівської міської об’єднаної територіальної громади, яке знаходиться за адресою: с. Григорівка, вулиця Героїв Майдану, 2, Обухівський район, Київська область,без проведення аукціону.
4. Про надання в оренду виконавчому комітету Обухівської міської ради Київської області комунального майна, що перебуває в оперативному управлінні та на балансі відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради та належить до комунальної власності Обухівської міської територіальної громади.
5. Про прийняття до комунальної власності Обухівської міської територіальної громади фактичних витрат на покращення об’єктів комунальної власності Обухівської міської територіальної громади.
6. Про внесення змін до Програми співфінансування робіт з реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення багатоквартирних житлових будинків Обухівської міської територіальної громади на 2021 –2025 роки (з наступними змінами).
7. Про внесення змін до Програми енергозбереження і енергоефективності та реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Обухівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
8. Про внесення змін до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища на території Обухівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
9. Про внесення змін до «комплексної Програми утримання та розвитку вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2021-2025 роки».(БК)
10. Про внесення змін до «комплексної Програми з питань будівництва, реконструкції, капітального ремонту обʼєктів комунальної власності Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2021-2025 роки»
11. Про внесення змін/доповнення до статуту Обухівського водопровідно-каналізаційного підприємства, та затвердження його у новій редакції.
12. Про передачу в оперативне управління та на баланс комунальному закладу Обухівської міської ради “Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” необоротних активів.
13. Про передачу в оперативне управління та на баланс відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області транспортного засобу.
14. Про вилучення з оперативного управління відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області приміщень по вулиці Малишка,6.
15. Про розгляд електронної петиції щодо порятунку ялинки, що росте на площі біля Обухівського центру культури і дозвілля Обухівської міської ради в місті Обухів Київської області.
16. Різне