Спільна нарада органів державної влади по погашенню заборгованості

18

Цими днями начальник Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області Людмила Циганок прийняла участь у спільній робочій нараді з органами державної влади по погашенню заборгованості.

У заході взяли участь заступник міського голови Семцов Іван, начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Трохименко Світлана, начальник відділу земельних відносин, екології та сільського господарства Мацібура Олександр та заступник начальника управління фінансів Черевична Людмила.

У ході наради розглянуто питання сплати громадянами єдиного, земельного податків, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та погашення податкової заборгованості.

Для зменшення суми податкового боргу, запрошено боржників податків на робочу нараду, що забезпечить належне наповнення дохідної частини бюджету та дасть можливість забезпечити своєчасне фінансування соціально важливих видатків.

Під час наради вирішено й надалі співпрацювати задля вирішення проблемних питань та забезпечення надходжень бюджету громади.

Коментарі