Надання адміністративних послуг Обухівською ДПІ

8

За п’ять місяців 2021 року до Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області звернулось 2416 суб’єктів господарювання з питань отримання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, приймання звітності, тощо.

Так, за цей період платникам видано 846 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 310 громадянам видані відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Також за січень – травень 2021 року проведено реєстрацію платниками єдиного податку 403 суб’єктам господарювання, надано 245 витягів з реєстру платників єдиного податку та 577 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

Крім вищезазначеного, фахівці ДПІ зареєстрували 41 реєстратор розрахункових операцій, 184 книги обліку розрахункових операцій, 147 розрахункових книжок.

Обухівська ДПІ нагадує, що перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Обухівська ДПІ

Коментарі