6 червня «Обухівський міський інклюзивно-ресурсний центр» радо зустрів педагогів дошкілля з усієї України

35

У неділю в комунальному закладі Обухівської міської ради «Обухівський міський інклюзивно-ресурсний центр» відбулась афілійована (не)конференція міні-EdCamp Obukhiv «Реальна інклюзія дошкілля силами педагога».

У заході взяли участь педагоги із різних куточків України: Житомира, Запоріжжя, Луганщини, Києва і, звичайно, педагоги нашої громади. Не залишилися осторонь учні наших закладів та батьки. Спікерами виступали гості (не)конференції, вихователі, асистенти вихователів, психологи та соціальні педагоги нашого міста.

Учасники заходу мали можливість попрацювати в різних локаціях, обмінятись досвідом, отримати відповіді на актуальні питання в їх роботі. Також присутні ознайомилися з роботою Інклюзивно-ресурсного центру. Учні закладів освіти і батьки взяли активну участь в роботі конференції і висловили побажання у продовженні роботи в даному напрямку.

В роботі (не)конференції взяли участь головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої , інклюзивної та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Валентина Плавська; кандидат психологічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти та педагогічних інновацій ННІ педагогіки, директорка Науково-методичного центру ресурсів і документації Житомирського державного університету імені Івана Франка Наталія Тарнавська, начальник управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради Олена Коломієць, співзасновник ГО «Поліна. Постійна лінія надії», керівник центру корекції та розвитку «Рожевий єдиноріг» Інна Гаус, ментор ГО EdCamp Яна Петльована, директор КЗ ОМР «Обухівський міський інклюзивно-ресурсний центр» Варвара Левченко та багато інших осіб зацікавлених у розвитку інклюзивної освіти.

Координаторкою (не)конференції виступила завідувачка ДНЗ «Рушничок», засновник ГО «Поліна. Постійна лінія надії» Оксана Герасимчук.

Працівники КЗ «Професійного розвитку педагогічних працівників» поділилися напрацюваннями свого закладу, батьки дітей з особливими освітніми потребами розповіли про проблеми, з якими вони зустрічаються і шляхи їх вирішення, наголосили на необхідності вчасно надати допомогу дітям з ООП і їх батькам.

Всі учасники цього цікавого заходу отримали Подяки за партнерський/експертний внесок в організацію програми підвищення кваліфікації «Регіональна (не)конференція для шкільних педагогів афілійований міні-EdCamp за темою «Реальна інклюзія дошкілля силами педагога».

Коментарі