6 ЧЕРВНЯ У ВЕЛИКІЙ ТВОРЧІЙ РОДИНІ ЖУРНАЛІСТІВ – ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

60

Шановні журналісти!

З нагоди відзначення вашого професійного свята щиро вітаю усіх, чиї помисли, талант і вміння служать цій важливій справі.

А це чималий творчий загін працівників місцевих засобів масової інформації на території Обухівської міської територіальної громади: телевізійників, журналістів інтернет-ресурсів та друкованого слова, широкий позаштатний актив, у яких спільна справа і єдина мета – неупереджене висвітлення життя рідного краю та його гідне майбуття.

Живе слово журналіста не просто піднімає дух – воно вселяє віру і надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті. Кожен з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Чудово, що у переважній більшості ви з відповідальністю ставитесь до своїх професійних обов’язків, що позиція ваша є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій – визначальним у вашій журналістській діяльності.

Будьте в цьому завжди послідовними і пам’ятайте про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.

Бажаю вам творчих успіхів, високих злетів, реалізації найсміливіших задумів та планів.

Світлими нехай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.

Зі святом вас!

З повагою, міський голова Олександр Левченко

Коментарі