Вебінар в Кагарлицькій ДПІ ГУ ДПС у Київській області

20

Головне управління ДПС у Київській області продовжує проводити вебінари для платників податків та інформувати їх про новації та зміни в податковому законодавстві.
Сьогодні, 02 червня 2021 року в Кагарлицькій ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся вебінар на тему: «Програмний РРО: як зареєструвати та працювати».

У заході взяли участь начальниця Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області Людмила ЦИГАНОК та головний державний інспектор Анатолій ХМІЛЬ.

Під час роботи начальниця ДПІ докладно інформувала учасників про те, що Державною податковою службою України розроблено та надано для користування два безкоштовних програмних рішень ”Програмний реєстратор розрахункових операцій” та фіскальний додаток пРРОсто, що призначені для проведення розрахункових операцій та розміщені на офіційному вебпорталі ДПС.

Також, на офіційному вебпорталі ДПС створено банер ”Програмні РРО”, який містить актуальну інформацію, пов’язану з програмним РРО, включаючи нормативно – правові акти, відеоуроки щодо процедури реєстрації РРО, отримання електронних ключів у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС, повідомлення щодо оновлення версій безкоштовних програмних рішень.

Анатолій ХМІЛЬ звернув увагу учасників вебінару на те, що з 01.08.2020 року реєстраторами розрахункових операцій можуть бути не тільки класичні РРО, але і програмні РРО – тобто, це можуть бути смартфони, планшети, ноутбуки та інші засоби, на які для їх використання в якості касових апаратів необхідно встановити відповідне програмне забезпечення та мати безперервний доступ до Інтернету.

Наголосив, що суб’єкти господарювання, які у зв’язку із застосуванням програмних РРО вирішать відмовитися від застосування класичних РРО, строк служби яких не закінчився, то вони мають скасувати реєстрацію таких РРО у встановленому порядку.

Наприкінці лектори відповіли на запитання учасників вебінару.

Коментарі