Скористатись можливістю списання фінансових санкцій та пені можна до 10 червня 2021 року

27

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що для використання можливості списання штрафних санкцій та пені, які залишилися несплаченими на дату повної сплати основної суми податкового боргу, що виник станом на 01.11.2020 року, у платників податків залишився термін до 10 червня 2021 року.

Право платників податків, які станом на 01 листопада 2020 року мали податковий борг, скористатися нормою пункту 23 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо списання штрафних санкцій і пені, надається протягом шести місяців з дня набрання чинності цієї норми, тобто, до 10 червня 2021 року.

Для використання права на списання штрафних санкцій і пені платник податків повинен:

– подати до контролюючого органу заяву;
– сплатити до 09 червня 2021 року основну суму податкового боргу;
– не допускати виникнення нових податкових боргів з поточних зобов’язань.

З метою прийняття участі у процедурі, визначеній пунктом 23 підрозд.10 розд.ХХ Податкового кодексу України, платники податків повинні подати Заяву до головного управління ДПС за місцем адміністрування відповідного платежу (з урахуванням відкритих ІКП).

У разі, коли платник податків має намір скористатися процедурою, визначеною пунктом 23 підрозд.10 розд.ХХ Податкового кодексу України по кількох платежах, що адмініструються у різних ГУ ДПС, такий платник має подати заяви до кожного ГУ ДПС окремо.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі