На Обухівщині відбулася спільна нарада представників ГУ ДПС та ГУ ПФУ у Київській області щодо погашення заборгованості з ЄСВ

45

Цими днями у м. Обухові відбулась нарада на виконання плану спільних заходів щодо забезпечення своєчасного надходження коштів зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості за участі представників ГУ ДПС у Київській області та ГУ ПФУ області.

У нараді взяли участь начальник Обухівського МР ВДВС ЦМУ МЮ (м. Київ) – Олександр Гаврилюк, начальник Обухівського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Олена Фокіна, а також фахівці відділів представництва інтересів у судах та інших органах юридичного управління ГУ ПФУ у Київській області.

Олена Фокіна інформувала учасників наради щодо стану заборгованості з ЄСВ станом на 01.05.2021 року та заходи, які вживаються для його стягнення.

Олександр Гаврилюк довів до присутніх, що робочою групою з примусового виконання виконавчих документів про стягнення здійснено виїзди до боржників та за результатами проведених заходів завершено ряд виконавчих проваджень.

Також, на нараді було розроблено план заходів, націлених на погашення заборгованості з ЄСВ.

Коментарі