Діти – це радість та щастя

133

Немає на землі гімну урочистіше, ніж лепет дитячих вуст. Діти невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі по природі своїй – радість і щастя.

І сьогодні, 01.06.2021 року, у Міжнародний день захисту дітей малеча, на міській площі, під веселий пісенний супровід, із радістю перенесла свої дитячі мрії та бажання – малюнком на асфальті. Дитячі побажання ожили різнобарвними картинками!

Дітлахи прийняли активну участь в конкурсі малюнків на асфальті «Веселкові барви дитинства» та отримали призи. Всі і діти і працівники Обухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області отримали від свята позитивні емоції та хороший настрій.

Працівники Обухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області привітали дітей та закликали усіх цього дня, й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

Обухівський районний відділ
філії Центру пробації
у м.Києві та Київській області

Коментарі