1 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

99

Усміхнена, здорова, життєрадісна та успішна дитина – для батьків є найбільшою радістю. І ми робимо для цього усе можливе: у родині та громаді.

1 червня ми святкували Міжнародний день захисту дітей.

Чудове свято відбулося в парковій зоні міста Обухова біля нижнього озера. Напевно, жодна дитина тут не нудьгувала. Та й батькам було цікаво, на свіжому повітрі з дітками корисно провести час.

Для найменших працювали дитячі аніматори, майстри аквагриму. Була хороша можливість провести час на різноманітних атракціонах, взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті та послухати концерт юних талантів. Для особливо допитливих відвідувачів представники з поліції розповідали про суворі будні своєї служби. Навіть можна було поспілкуватися з кінологом та його вихованкою – німецькою вівчаркою Кірою, яка радо зустрічала дітлахів.

Для старших дітей відбулося нагородження переможців першого міського етапу всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та були представлені показові виступи роїв учасників-старшокласників, які здобули перемогу у різних номінаціях.

Найсвітліша пора життя – це дитинство. Нехай воно буде в кожної дитини незабутнім, щасливим та яскравим. У дорослих також є миті, коли згадуєш дитинство, і стаєш від того щасливішим. Нехай їх буде побільше. Зі святом!

Коментарі