ПРОЄКТ «КРИЛА» СТАРТУВАВ В ОБУХОВІ

93

Сьогодні для 11 жінок, мешканок Обухівської ОТГ, розпочалися групові тренінги проєкту «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки» («Крила»), який впроваджує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» в партнерстві з Інститутом Пакт за підтримки Уряду Канади.

«Крила» – унікальний економічний проєкт для розвитку та розкриття потенціалу жінок. Він дає змогу пройти мотиваційну програму «Майстерня можливостей» для досягнення своїх життєвих цілей та покращення якості життя, допомагає посилити особисті та професійні компетенції для працевлаштування чи розвитку підприємництва.

Курс «Майстерня можливостей» – це індивідуальні та групові зустрічі один раз на тиждень, де жінки будуть працювати над власними ресурсами та цілями, вчитись новому, отримувати нові важливі навички. Тренінги проводить тренер Наталія Решетова. Після проходження курсу буде можливість на конкурсній основі отримати початковий ресурс для реалізації бізнес-ідей та початковий ресурс для самозайнятості.

У проєкті можуть взяти участь мешканки Обухівської ОТГ віком від 18 років, не працевлаштовані або ті, які мають нестійку, сезонну зайнятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати у фахівців Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за тел.: (04572) 5-36-79 або (04572) 5-66-43.

Коментарі