«Легалізація трудових відносин як запорука соціальних гарантій у майбутньому» – тема вебінару, що відбувся 01 червня 2021 року в Богуславській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

15

Легалізація трудових відносин як запорука соціальних гарантій у майбутньому – такою була тема вебінару, що відбувся в Богуславській ДПІ ГУ ДПС у Київській області 01 червня 2021 року у режимі онлайн зв’язку.

У заході взяли участь заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Володимир ЛУГОВСЬКИЙ та начальник Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Вікторія ПІДОПРИГОРА.

Учасників вебінару інформували про використання офіційних трудових відносин та легалізацію заробітної плати. Слухачам розповіли про переваги застосування офіційних трудових відносин із виплатою легальної заробітної плати, з якої сплачено податки та збори, а також єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та про втрату права на отримання виплат із державних страхових фондів громадянами, які працювали без офіційного оформлення своєї праці.

Володимир ЛУГОВСЬКИЙ наголосив, що заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення.

Наприкінці лектори відповіли на запитання учасників вебінару.

Коментарі