ПРОЄКТ «КРИЛА» ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ЖІНОК З УРАЗЛИВИХ ГРУП ЗРОСТАТИ ЕКОНОМІЧНО

175

Ви жінка, яка шукає для себе можливість відкрити власну справу? Чи можливо є труднощі у збуті своєї готової продукції? Або є мрія стати економічно незалежною та затребуваною?

Тоді вам просто пощастило, тому що відсьогодні в Обухівській громаді розпочато активну фазу впровадження проєкту «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки» («КРИЛА»), метою якого є покращення можливостей для працевлаштування та розвитку підприємництва для жінок з уразливих груп населення, в тому числі в сільській місцевості. 31 травня 2021 року в сесійній залі Обухівської міської ради пройшло перше знайомство з даною ініціативою.

У місті Обухів завершується перший набір жінок, які зможуть взяти участь у групових та індивідуальних заходах направлених на розвиток економічної незалежності, які відбудуться найближчим часом.

Цей проєкт організовано Всеукраїнською благодійною організацією «КОНВІКТУС Україна» у партнерстві з міжнародною організацією «Інститут Пакт» та за фінансової підтримки Уряду Канади у Київській та Харківській областях.

До спільного заходу були залучені старости сіл Обухівської міської ТГ, представники бізнесу та дотичних до проєкту структур: Центру зайнятості, служби у справах дітей, управління економіки виконавчого комітету Обухівської міськради.

В доступній формі цікавого діалогу та роботи з групами експертки проєкту запевнили учасників заходу, що дана ініціатива економічної можливості та безпеки є досить дієвою, і завдяки їй сільські жінки та жінки з уразливих груп, можуть повірити у свої власні сили, отримати достатньо знань і навичок, що сприятиме зміцненню їхнього потенціалу та значно полегшить працевлаштування і відкриття підприємницької діяльності.

А ми, в свою чергу, віримо, що дана ініціатива знайде своє вдале втілення та стане для багатьох жінок справжньою можливістю побудувати сталий бізнес та мати економічне благополуччя для родини, громади і країни в цілому.

Коментарі