Повернули світло: фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання у 216 населених пунктах області

97

Протягом 28-30 травня через негоду – грозу та дощ – у Київській області відбулися масові відключення електроенергії. Наразі 216 населених пунктів області – знову зі світлом. Протягом трьох діб світло повернули у 84 міста і села, які були знеструмлені повністю та у 132, що постраждали частково. Відновили 109 ліній та 2135 трансформаторних підстанцій. Сьогодні фахівці компанії працюють у звичайному режимі.

Для оперативного відновлення електропостачання у будинках клієнтів та усунення наслідків негоди, спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі цілодобово працювали останні три дні. До ліквідації аварій було залучено 75 бригад. Роботи ускладнювались величезною кількістю аварійних дерев та гілок, які через негоду впали на лінії електропередач або перегородили шлях для проїзду на місце аварії.

«ДТЕК надійна та відповідальна компанія, яка працює 24/7, аби забезпечити всіх клієнтів світлом. Найбільше відключень відбулося у п’ятницю. Спеціалісти відновили електропостачання у 67 населених пунктах, які були знеструмлені повністю та у 92, що постраждали частково. Протягом трьох діб спеціалісти компанії повернули світло в будинки 55 665 мешканців області. Наразі фахівці працюють над поодинокими заявками клієнтів, які не пов’язані із знеструмленням через негоду і докладають максимум зусиль, щоб в найкоротші терміни повернути світло в оселі наших клієнтів», – розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Поради під час можливих масових відключень через негоду: інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі «Немає електроенергії?». Якщо ваша адреса там є, — спеціалісти вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про відключення у зручний спосіб: через мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market), чат-бот в Viber і Telegram або приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.

Коментарі