НАЙТЕПЛІШІ ВІТАННЯ ВИПУСКНИКАМ, УЧИТЕЛЯМ, УЧНЯМ ТА БАТЬКАМ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

199

Ось і надійшла та мить, коли в усіх навчальних закладах нашої Обухівської громади завершується навчальний 2020-2021 рік. Він знову був непростий, як і попередній. Навчання проходило і дистанційно, і в стінах шкіл, за допомогою найрізноманітніших навчальних методів та педагогічних прийомів.

І я впевнений, що усі справилися з цим добре. Адже, незважаючи на труднощі у зв’язку з пандемією, учні відчували усю відповідальність такого незвичайного навчання, а учителі, з ще більшою увагою та натхненням, створювали для цього необхідні умови.

В усіх наших загальноосвітніх та дошкільних закладах громади пролунав Останній Дзвоник – свято радісне і сумне, водночас.

Кожен заклад по-своєму, нетрадиційно, підійшов до проведення цього дійства. Хто проводив змагання, квести, хто екскурсії та конкурси. Відвідування цих свят було обмеженим, та з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних норм.

Дорогі випускники, учні та вихованці, учителі, вихователі та батьки! Щиро вітаю вас зі святом Останнього Дзвоника, завершенням навчального року!

Для багатьох школярів та маленьких вихованців він сповіщає про чудовий літній відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, дорогі випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, наповнений гарними подіями і здобутками. Впевненості вам у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

А педагогам та батькам я хочу побажати в цей день мудрості та терпіння, невичерпної енергії та добра, міцного здоров’я та родинного затишку.

Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але я вірю, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що вони справжні молодці і ми можемо ними пишатися! Успіхів вам та натхнення!

Світлої життєвої дороги!

З повагою, міський голова Олександр Левченко

Коментарі