Як правильно оформити працівника на роботу

13

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що оформлюючи нового працівника на роботу, потрібно здійснити такі кроки, зокрема роботодавець повинен:

укласти в письмовій формі трудовий договір (п. 6 ч. 1 ст. 24 Кодексу законів про працю України; форма трудового договору між працівником і роботодавцем, який використовує найману працю, затверджена наказом Мінпраці від 08 червня 2001 року № 260);

оформити наказ про прийняття на роботу (заповнити типову форму № П-1 «Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу», затверджену наказом Державного комітету статистики України від 5 грудня 2008 року № 489);

повідомити ДПС про прийняття на роботу (форму Повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджено постановою КМУ від 17 червня 2015 року № 413).

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413.

Таке повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування одним із таких способів:

-засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;
-на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
-на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Наголошуємо, що до роботодавців, як для юридичних осіб так і фізичних осіб – підприємців, які порушують законодавчі вимоги під час нарахування та виплати заробітної плати застосовується відповідальність згідно зі ст. 265 КЗпП у вигляді фінансової санкції (штрафу).

Обухівський сектор організації роботи

Коментарі