Вебінар у Миронівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

35

Сьогодні, 25 травня 2021 року в Миронівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся вебінар на тему: «Електронні сервіси на допомогу платникам податків».

У заході взяли участь заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр ЗАГОРСЬКИЙ та начальник Миронівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Олег СКОЛОТА.

Під час роботи Олександр ЗАГОРСЬКИЙ докладно інформував учасників про електронні сервіси ДПС, які забезпечують дистанційне спілкування платників з податковою та значно спрощують отримання адміністративних послуг, довідок, подання звітності. Крім цього, за словами посадовця, податкові новини та іншу корисну інформацію платники можуть знайти на офіційній сторінці ДПС у соціальній мережі Facebook та на Telegram-каналі.

Начальник інспекції Олег СКОЛОТА пояснив учасникам вебінару, як отримати електронний цифровий підпис, як отримати довідку про доходи, не відвідуючи податкову, дізнатися про майнові податки та як сплатити їх онлайн. Більш детально розповів про новий електронний сервіс «InfoTAX», який дає можливість платникам податків отримувати інформацію в режимі реального часу про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, про результати обробки документів, про строки подання звітності та сплати податків.

Відповідаючи на питання платників податків, начальника ДПІ надав практичні рекомендації щодо використання програмного забезпечення, та закликав платників податків використовувати безконтактний метод звітування.

Коментарі