Онлайн засідання «круглого столу» в Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

41

Сьогодні, 26 травня 2021 року в Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області у режимі онлайн зв’язку відбулось засідання «круглого столу» на тему «Новації в застосуванні програмних РРО».

У заході взяли участь заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр МАЗУРЕНКО та начальниця Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Світлана БЄЛЯЄВА.

Під час роботи Олександр МАЗУРЕНКО докладно інформував учасників про вимоги щодо застосування РРО у 2021 році та про розширення сфери їх застосування з 01 січня 2022 року. Наголосив, що ДПС надано для користування суб’єктам господарювання два безкоштовних програмних рішення (ПРРО) «Програмний реєстратор розрахункових операцій» та фіскальний додаток пРРОсто, що призначені для проведення розрахункових операцій та розміщені на офіційному вебпорталі ДПС за посиланнями:
https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/.

Світлана БЄЛЯЄВА звернула увагу на те, що з 01.08.2020 року реєстраторами розрахункових операцій можуть бути не тільки класичні РРО, але і програмні РРО – тобто, це можуть бути смартфони, планшети, ноутбуки та інші засоби, на які для їх використання в якості касових апаратів необхідно встановити відповідне програмне забезпечення та мати безперервний доступ до Інтернету.

Наступний крок – реєстрація каси та касирів, введення товарів у ПРРО. Після цього вже можна реєструвати розрахункові операції та відправляти електронні чеки.
Наприкінці лектори відповіли на запитання учасників «круглого столу».

Обухівська ДПІ

Коментарі