Порядок денний постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

94

1. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Обухівської міської територіальної громади, Типового договору оренди нерухомого комунального майна та Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Обухівської міської територіальної громади.
2. Про підсумки виконання міської цільової Програми із забезпечення громадського порядку на території Обухівської міської ради на 2017-2020 роки за 2020 рік.
3. Про підсумки виконання міської цільової Програми «Безпечне місто Обухів» на 2017-2020 роки за 2020 рік.
4. Про затвердження заступника Обухівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Обухівської міської ради.
5. Про внесення змін до рішення Обухівської міської ради №23-1 (ІІ пленарне ) –VIІІ від 03 грудня 2020 року «Про утворення виконавчого комітету Обухівської міської ради восьмого скликання та затвердження його персонального складу»
6. Про виготовлення печаток та штампів старостам старостинських округів Обухівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області: Германівського, Григорівського, Дерев’янського, Деремезнянського, Долинянського, Копачівського, Красненського Першого, Краснослобідського, Маловільшанського, Нещерівського, Перегонівського, Першотравенського, Семенівського.
7. Про виготовлення номерних печаток Обухівської міської ради.
8. Про скасування рішень Обухівської міської ради.

Коментарі