Вяхірєв Максим Олегович

205

Заступник міського голови
Вяхірєв Максим Олегович

Контакти

Телефон:
(04572) 5-04-67
E-mail:

Заступник міського голови

Сприяє реалізації державної економічної політики, яка забезпечує комплексний економічний розвиток територіальної громади, повноважень виконавчого комітету з питань капітального будівництва.

Організовує підготовку документів щодо укладання договорів з підрядними організаціями, здійснює контроль за виконанням договорів по будівництву, реконструкції та ремонту об’єктів комунальної власності.

Готує проекти рішень міської ради та виконавчого комітету з питань будівництва, організовує роботу з розміщення замовлень на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонти об’єктів комунальної власності територіальної громади, організовує підготовку повного пакету дозвільних документів замовника для виконання капітального ремонту, реконструкції, будівництва об’єктів комунальної сфери, а також місцевих доріг та комунальних об’єктів територіальної громади.

Організовує підготовку документів щодо укладання договорів з проектними організаціями на розроблення проектно-кошторисної документації та здійснення ними авторського нагляду, організовує передачу завершених об’єктів підприємствам та організаціям, на які покладено їх експлуатацію, здійснює контроль за будівництвом, реконструкцією, капітальним та поточним ремонтами об’єктів комунальної власності в межах функцій замовника.

Бере участь у роботі під час проведення перевірок відділом державного архітектурно-будівельного контролю та інших контролюючих органів за дотриманням законодавства у сфері будівництва, забезпечувати їх необхідними документами для роботи.

Суміщає виконання обов’язків начальника відділу капітального будівництва виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Керує роботою, координує та контролює діяльність відділів виконавчого комітету міської ради:
відділ капітального будівництва;
відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Координує комісії міської ради з відповідних питань.