Перший заступник міського голови

332

Перший заступник міського голови

Контакти

Телефон:
(04572) 
E-mail:
 

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Організовує роботу з розроблення та реалізації повноважень виконавчого комітету у галузях житлово-комунального господарства, газифікації, паливно-енергетичному комплексі з розроблення та реалізацією програм, перспективних планів і прогнозів соціально-економічного розвитку міста з питань житлово-комунального господарства, заходів з цивільної оборони і попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, з питань підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, управління комунальною власністю, розвитку мережі доріг, їх утримання, реалізації повноважень у сфері транспорту та зв’язку, приватизації та оренди комунального майна, наповнення державного та місцевого бюджетів.

Підготовка міських програм соціально – економічного та культурного розвитку, подання їх на затвердження міської ради, організація їх виконання, підготовка та подання звітів міській раді про хід та виконання програм.

Розглядає проекти планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади, вносить до них зауваження та пропозиції, здійснює контроль за їх виконанням.

Підготовка та подання до обласної ради необхідних показників та вносить пропозиції до програм соціально – економічного та культурного розвитку територіальної громади та області, а також до планів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих на території міської ради, з питань, пов’язаних із соціально – економічним та культурним розвитком території міської ради, задоволення потреб населення територіальної громади.

Координує та організовує управління майном, що належить до комунальної власності територіальної громади, в межах, визначених міською радою.

Готує подання по заслуховуванню звітів про роботу керівників підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади.

Готує та вносить на розгляд міської ради пропозиції щодо порядку та умов відчуження комунального майна.

Організовує управління об’єктами житлово – комунального господарства, що перебувають у комунальній власності територіальної громади, забезпечує необхідний рівень та якість комунальних послуг населенню.

Координує роботу з ведення обліку об’єктів нерухомого майна незалежно від форм власності відповідно до вимог законодавства.

Здійснює контроль за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово – комунального господарства, технічним станом, використанням та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності.

Сприяє створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, органів самоорганізації населення за місцем проживання.

Організовує благоустрій населених пунктів міської ради, залучає на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально–технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення.

Здійснює контроль за станом благоустрою, організовує озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку.

Вирішує питання збирання, транспортування, утилізацію та знешкодження побутових відходів, знешкодження та захоронення трупів тварин.

Забезпечує утримання в належному стані кладовищ, інших місць поховання.

Організовує за рахунок коштів міської ради і на пайових засадах будівництво, реконструкцію і ремонт об’єктів комунального господарства та соціально – культурного призначення, жилих будинків, а також шляхів місцевого значення.

Готує матеріали для затвердження маршрутів і графіків руху пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгоджує питання стосовно транзитного пасажирського транспорту у випадках, передбачених законодавством.

Організовує залучення на договірних засадах підприємств, установ та організацій, що не належать до комунальної власності територіальної громади, до участі в обслуговуванні населення засобами транспорту і зв’язку.

Готує та здійснює заходи щодо розширення та вдосконалення мережі підприємств транспорту та зв’язку.

Забезпечує реалізацію програм приватизації державного та комунального майна на території міської ради, пропозиції щодо прийняття об’єктів соціально-культурного призначення, що розташовані на території міської ради у комунальну власність, ефективного використання нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади.

Підготовка проектів рішень виконавчого комітету міської ради.

Реалізовує повноваження виконавчого комітету міської ради у галузі оборонної та мобілізаційної роботи, забезпечує законність, правопорядок, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян.

У разі відсутності міського голови виконує його обов’язки.

Координує роботу заступників міського голови з питань соціально-економічного розвитку.

Керує роботою та контролює діяльність управлінь, відділів виконавчого комітету міської ради, підприємств міста:
відділ житлово-комунального господарства та транспорту;
відділ з питань благоустрою;
відділу оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту;
комунальні підприємства міста.

Взаємодіє і сприяє діяльності виконавчого комітету з такими установам, організаціям та підприємствами міста:

– комунальні підприємства відповідно до розподілу повноважень;
– ТОВ «Міський житловий центр»;
– ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» Обухівський РП;
– Обухівська дільниця Васильківської філії регіональної газової компанії «Київоблгаз»;
– Обухівським районним сектором ДСНС України в Київській області.

Керує роботою консультативних, дорадчих органів відповідно до розпорядчих документів.

Координує комісії міської ради з відповідних питань.

перша, третя п’ятниця щомісяця з 09.00-12.00
Адреса: м.Обухів, вулиця Київська, 10